| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
tak u nás to je Leni podobné. Míša taky nebyl z těch, co by se extra těšili, ale teď chodí moc rád. Taky je vždy v pátek zklamaný, že je víkend ~;) Dneska při odchodu mi říkal: Já jsem si myslel, že mě to v té škole nebude bavit a přitom to je tak super :-) Tak mám radost. Je mi jasné, že to tak nebude věčně, ale mile mě to překvapilo a mám z toho radost. Ale s úkolama už to tak žhavé není, chodí v poledne domů, pojí a pak se vrhne na hračky a je problém ho od nich dostat :-) Takže úkoly pak jsou s brbláním. A to ho měli zatím jen 2x, takové 5minutovky. Tak musím vymyslet nějakou motivační antibrblací metodu jak na něj, protože to nechci poslouchat, až budou úkoly na půlhodinu a víc. Ale jemu se nechce nic, ani chodit ven kolikrát, když je zabraný do hraní, ale když ho ven nějak dostanu, užívá si to a je rád.
Leni s Pavlíčkem, ty kroužky, co máte, to snad ani není možné, to se máte. U nás nabízí angličtinu, pak nějaká švihadla, pro holčičky gymnastiku a snad časem ještě nějaká výtvarka. Toť vše.
Jo a Daneček začal chodit do školky, vzal to jako nic, chodí spokojený a rád, takže taky překvapil. Snad jim to chlapcům vydrží ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.