| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

JÁJO!!!!
prosím tě jako odborníka přes kde co, je Imunoglukan k něčemu? Vzhledem k tomu únoru a následným vleklým nemocem jsem nasadila Malinké Imunoglukan(chytla rýmu a tak) a pak my všichni. Do školky půjde asi v listopadu, tedy by to mohlo něco pomoci, má to smysl? Nebo něco jiného na podporu imunity, i když se nedomnívám, že by ji měla špatnou(zkrátka běžná viróza), ale i tak. Marušátko byla první rok školky často nahromadě, jako všechny děti.Tak chci předejít.

Díky moc.

Holky velkých holčiček, kdo by se chtěl zbavit většího plyšového ponyho, ráda odkoupím. Malinká má období poníků a plyšového, pokud možno růžového sháním. Jednoho mám objednaného, ale klidně odkoupím i postaršího, poníků není nikdy dost:-)

Někdo tu psal o PENATHENu - kdyby byl problém, mám jeden navíc. Myslím, že to byla Zaba, nebo Třešnička- když tak písněte, neubyde mně.

Z práce jsem propuštěna~n~(firma šla do kytek), chodím na pohovory a jsem zvědavá. Straší mne to i v noci. Tady u nás je fakt nouze, jsem zvědavá. Tak na mne myslete.

Zdravím Vás všechny a Májo, tobě díky! Bundička se líbí, je v ní jako cukrová panenka. Zvláštní, když byla malá Marušátko, nesnesla jsem na ni růžovou, chodila furt Khaki. Nyní jsem na slaďoučkou růžovou.

Moc nedočítám a tak nevím, co se tu děje, ale všechny vás zdravím.~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.