| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj,

Imunoglukan, nedá se jednoznačně říct, že Lucce nepomohl, začala jsem jí ho dávat až někdy v březnu, pak šla do školky začátkem dubna, skončila doma sice s rýmou a uchem, ale bylo to první ucho, které jsme zvládly rozkapat Otobacidem.... a pak už do školky nešla, tím pádem ani nemarodila. Imunoglukan jsem vysadila asi 14 dní předtím než jsme začali s vakcínou..... takže podle mého, ANO Lucka ho chvíli brala ale nikterak dlouho aby se ukázalo jestli u ní funguje.

Momentálně nedávám nic, protože kapeme tu vakcínu..... kdyby neměla Lucka vakcínu, dávám Imunoglukan..... protože ho už 3 roky dávala sousedka a první rok jim teda malá marodila, ale to ho pak nasazovali až někdy koncem zimy.... a druhý rok ho nasadila hned v září a za celý šk. rok byla malá doma asi 10 dní s angínou před vánocema a další šk. rok ho opět nasadila v září, celý podzim byla malá polonakřáplá, ale nikdy neodpadla a odpadla až koncem března na 14 dní s průduškama.... Ona má prostě ukázkové dítě..... ale je pravda, že když byla miminko, tak jí to tahal brácha ze školky a prošla si tím jako malá, to měla několikrát ATB a ten první rok školky taky nebyl úplně dokonalý.

Třešni, jak psala Jája, jahody bych taky nedala (vím, že jsi pak psala, že jsi jí nekoupila) .... i když já jsem jahody dala docela brzo. 20. března bylo Lucce půl roku, to jsme začali s příkrmama, a když jsme přidali ovoce, tak jsem věděla, že budem mít jahody na zahradě, takže jsem těsně předtím nejdřív dala přesnídávku - jahody s něčím, když bez reakce, tak pak čistě jahodovou, když nic, tak pak jsem dala jednu jahodu ze zahrady, když nic, tak dvě, pak tři a pak už jsem je dávala normálně. Pamatuju si, že jsem i malé od sousedů (co si s ní teď hraje Lucka) nesla naší první jahodu - ona je narozená 30.4. takže v tom červnu jí byl něco přes rok. Když jsem šla k nim, tak jsem jí nesla tu krásnou jahodu, ptala jsem se sousedky jestli jí to můžu dát, jestli už je měla..... "no ještě neměla, ale můžeš, kdyžtak budu vědět po čem to má" nestalo se nic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.