| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

Třešničko, ~6~ Držím palce, ať je Tomáškovi brzy dobře ~R^ Snad to od něj Davídek nechytí.
Jo, jo, pořád bojujeme s moučnivkou. Má to už hodně rozlezlé. Má v puse bílé povlaky. Nejdříve jsem na to nemohla nic sehnat. Pak jsem sehnala aspoň genciánku, pak ty Pagavit tyčinky. Kolikrát denně jsi to potírala? A po kojení, viď?

Jájo, jak já ti rozumím. Přesně tohle jsem měla s Olim. Hrůza. Nakonec jsem ani práci nehledala, protože to nemělo cenu, byl doma pořád. Loni na jaře už to bylo dobré a teď je to nanovo. Nedokážu si představit, že bych chodila do práce. Tak držím palce, ať je Damík brzy fit ~R^
Penaten nepomohl, naopak. Jak je teď v papírovkách, tak ji 3-4x denně mažu Bepanthenem. Tak jsem jí místo toho mazala tím Penatenem a asi za dva dny se mi oprudila. Ještě asi den jsem ji mazala, kdyby to nebylo z toho, ale nelepšilo se to. Tak jsem ji mazala Imazolem a zahojilo se to. Teď to má dobré.

Jahody dětem nedávám min. do roka. Ale ty moje se osypou po všem. Oli teda teď už ne, ale jako miminu mu vadilo kde co, tak jsem takovéhle potraviny do roka ani nezkoušela. Sandra je to samé. Teď se mi asi osypává po jablkách. Oli se mi po nich taky osypával. A teď odpoledne si drbala ucho a víc se škrábe pod kolenem. No uvidím, zkusím to ještě zítra a kdyžtak bude bez ovoce. Tak asi budu muset s ovocem počkat ještě aspoň měsíc, stejně jako u Oliho.

Zerat, držím palce, ať vyjde prodej bytu ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.