| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marru, pokud je Uroval jen z brusinek, tak by neměl vadit ani dlouhodobě. Je to jen antioxidant... v podstatě vitamíny.

Po těch ATB teď by to chtělo zkontrolovat moč.... tak jasně, když mi dá žádanku a zkumavku, tak to bude fajn, ale klasické vyšetření bych prostě musela absolvovat jinde.... je to sice můj "spádový" urolog, takže pokud bych chtěla klasickou péči, tak v pohodě, ale zneužívat ho jen když by se mi hodilo prostě nechci. A vlastně ač mě trochu děsí, že se zánět po 8 měsících opakuje znovu, tak stejně žádná vyšetření zatím absolvovat nehodlám. Jen kdybych vyšetření potřebovala, tak bych měla problém, protože ten můj původní gynekolog-urolog už nefunguje, nebo snad jen lehce omezeně.... litovala jsem tenkrát, když mi skončil jako gynekolog.... naposledy jsem u něj byla těsně před prvním otěhotněním.... Pak měl byl snad nějak vážně nemocný a nefungoval vůbec. Co chodím na gyndu, tak ono mu to tam patří, má pod sebou několik gynekologů, ale urologa žádného a jestli sám funguje alespoň jako urolog nevím a doufám, že to ani nebudu nucená zjišťovat.
No budu doufat, že to prostě byla jen náhoda a nasadím si nějakou dlouhodobější brusinkovou kůru. Cizí nebo známý, všechny vyšetření při kterých se vyšetřuje přímo močová trubice jsou pro mě prostě bolestivá, takže se jim budu bránit zuby nehty.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.