| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zabo, pokud si to správně pamatuju, tak je to v podstatě to samé jako gastroskopie, ale koukají močovou trubicí až do močáku..... přitom mě to strašně pálilo a jak se ta močová trubice podráždila, tak jsem potom měla strašné nutkání na záchod, měla jsem strašný problém i při cévkování.... navíc já jakmile nemám v pořádku močák, tak bych se snad počůrala.... to jsem měla po porodu. Jakmile se močák rozhodl, že se mu chce, tak jsem musela jít, dlouho bych to neudržela, pak se to zlepšilo.... a teď po tom zánětu je to každý den lepší a lepší, ale začátky jsou fakt o blízkosti wc.... stejně tak po tomhle vyšetření - si pamatuju, že nejhorší v těch 16 letech byla ta cesta domů. Jsem myslela, že to nezvládnu.
Nevím, asi to hodně záleží jestli to mám v pohodě nebo jestli tam něco je. Ty stěry z močové trubice poprvé byly hrozné, fakt bolest snad horší než porod... 3 výtěrovky, klasická špejle s vatou, každá víc a víc krvavá a hnisavá - dr věděl už při odběru, že to není dobré, že tam něco vyleze. Vylezl streptokok masivně - přitom se neukázal ani při rozboru sterilní moči. Kontrolní stěry byly nepříjemné, strašně jsem se bála, ale nakonec jsem usoudila, že to nebylo tak hrozné - ovšem výsledek byl OK.... takže ono asi taky záleží jaký je zrovna stav.
No jenže jako zdravý člověk pravděpodobně na podobná vyšetření nechodí že? a při problému to prostě bolí, nebo aspoň mě jo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.