| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj při středě. ~3~
Holky, právní servis musíme vzít od realitky - smlouvy nám ale nejspíše shlédne i kámoš právník - ještě se s kámošem musíme domluvit, jaký je nejlepší postup, jestli rovnou kupní smlouva nebo smlouva o smlouvě budoucí nebo musí být rezervační - možná to ví můj muž, já se v tomhle vůbec nevyznám ~f~ Finanční úschovu budeme mít oba asi v bance - my u své, oni u své, protože v ceně není a říká se, že banky jsou nejbezpečnější.
Ad kuchyně - dnes jsem volala do konkrétního studia, odkud chceme příp. kuchyni brát a říkala mi paní, že pokud ji budeme chtít vzít v rámci hypotéky jakože asi budeme chtít, tak si vezmou jen nějakou symbolickou částku. Holky, to vám bude prča až budu na Vánoce bez kuchyně ~8~ Nebudeme mít možná prvně napečeno... jsem z toho fakt všeho docela nervózní, protože jen výroba kuchyně trvá 2 měsíce ~k~ No ale ještě není prodaný byt a já nevím, jak to do zítřka vydržím ~f~~f~~7~

Ad zánět močáku - taky s ním mám já osobně vcelku bohaté zkušenosti, žel ~7~ U mě pomůže Uroval trvale jen v případě, že ho nasadím hodně brzy. Když jsem si ho nasadila už při silných problémech, což mi přijde, že byl případ maličké od Marru, tak jsem brala ATB 14 dní a vždycky po vysazení to bylo jako bumerang zpět... tenkrát jsem skončila akutně ve špitálu na urologické pohotovosti a honili mě na RTG, CT... protože moč byla skoro čistá a přitom já jsem pořád měla nucení a bolesti... nakonec za to mohly "pitomé" brusinky, které moč téměř vyčistily, ale problémy zkrátka neodstranily ~7~ Marru, pokud vysadíš a bude chodit častěji, tak ji raději vezmi k dr. - raději nějaká chemoterapeutika hned než chronické problémy ~6~
Holky, řešíme šílený problém - Martinka má brzy hodně brzy narozeniny a vůbec nevím, co jí koupit, když nechceme do dárku dát víc jak cca 1500 Kč. ~n~ Holka by chtěla ideálně tablet, mobil nebo jakousi mrchu Furbyho, ke kterému prý ale potřebuje ještě spec. mobil. aplikaci... no ale nemá mobil, který by ho zvládal ~8~
Vymyslela si velké auto na dálkové ovládní, aby s ním mohla i ven... jenže já nevím, kde takové auto hledat ~5~ Nemáte někdo tip? ~5~

Na netu budu asi až večer. Zatím pá ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.