| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hani ty si teda užíváš zánětů ti povím.
Já trpím od puberty spíše na gynekologické,tuk tuk,neměla jsem ho skoro dva roky,naposledy jsem ho dostala před poslední revizí z antibiotik na močák a od té doby klid i s močákem.
Ale vím teda co to je za bolest,hodně jsem mívala močák v počáteční fázi,že když jsem šla na záchod,tak se mi jakoby při čurání vracela moč zpátky do trubice,nepálelo to,neřezalo,jen to bylo nepříjemné.A cefkování absolutně nesnáším,takže si nedovedu představit,jak musí být nepříjemné,to co dělali tobě.

Jájo ty nomina kaše jsou taky s cukrem,jsem si všimla,já myslela,že jsou uplne bez cukru.No neva budu mu to dávat až po zelenině.
Zjistila jsem přes kámošku,že snad jedinná firma,která dělá kaše uplně bez cukru je Hipp,tak jsem to dneska koupila a vzala jsem nemléčnou,at se můžu zbavit toho načatého nutrilonu,dokud se ještě dá.Malý se už budí i třikrát za noc,takže asi mu už možná moje mlíčko opravdu nestačí.Takže mu zkusím za chvíli tu kaši udělat a uvidíme.Zkusím zatím max 30ml a zbytek dokojit.
Koupila jsem tuto http://nemlecne-kase.heureka.cz/hipp-kase-nemlecna-bio-obilna-ryzova-200g/

Zerat našla jsem tyto stránky,docela výběr v autech na ovládání

http://www.hrackarna.cz/hracky-a-hry/hracky-pro-kluky/auta-na-dalkove-ovladani/

Jinak my nakupovali ted docela dost hracek na narozeniny i vánoce klukum ze stránky http://www.ok-hracky.cz/ výborný obchod,můžu jedinně doporučit,každou změnu dodávky okamžitě hlásili na email a dárky byly do dvou dní od objednání doma.~R^ My tam brali traktora s vlečkou,pak hasicské auto,pak dárky mým synovcům,něco davídkovi na vánoce,takovou krtečkovou kostku no a ještě pár věci,je tam fakt výběr a měli jsme poštovné zdarma,protože to dělalo něco přes 3000 kc.Ale tuším,že auta na ovládání tam nejsou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.