| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivetax, a myslíš že jim odrážedla a chodníky budou stačit do 20 let?
Já mám třeba 14letého kluka a to jsou samé platby za sportovní kroužky, hudebku ( je jako napotvoru všestranně nadaný) takže 5200,- ročně sport jen příspěvek ( to nepočítám výbavu tak cca 5 000,- neboť roste), hudebka 2500,- ročně, to nepočítám koupi nástroje za 18 000,-, skaut 600,- , tábor 2800,- ...Ceny každoročně jen stoupají.
My k moři také nejezdíme, ale aspoň jsme mu zaplatili zájezd od školy do Anglie. Předtav si, že chtějí 8 000,- plus výměna.
No už raději nebudu pokračovat.
Naštěstí mám holku o hodně roků mladší, ale už mě taky ve školce upozorňovali, že je hudebně nadaná ( test jí dělala moje spolužačka ze ZŠ,má konzervatoř, takže to vymyšlené není).
A stejně byl ve třídě za outsidera, jelikož neměl dotykáč a nejezdíme do ciziny ( když nepočítám Slovensko, Rakousko, Polsko takže okolní země..
Ne, prožívat tohle se třemi dětmi, tak mě švihne ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.