| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kopřivo, pro mě je to debata opravdu jen teoretická, protože s ženatým jsem nic neměla a děti jsem začla rodit brzy, ale: Samozřejmě, že člověk by měl žít tak, aby se na sebe mohl podívat do zrcadla aby nedělal lidi okolo sebe nešťastný. Přesto si myslím, že ve vztahu se ženáčem má hlavní zodpovědnost, on, ne ona. Přijde mi, že tady se k tomu přistupuje tak, že chlap je tam jakýsi předmět, který lze ukrást, udržet si, pojistit si atd.... a ženská má tu situaci řešit (milenka kradení cizího chlapa, manželka udržení si muže).
Spíš mi přijde problém, kdyby si chtěla milenka dítětem chlapa pojistit, připoutat. Myslím, že děti by se neměly rodit jako instrument. Třeba i k udržení si partnera, záchranu vztahu atd...
Ad sobecké pořizování si dítěte: Tady jsou všechny tak ušlechtilý.~;) Já ne, já si pořizovala děti, protože jsem je CHTĚLA. Asi to bylo sobecký, protože nejsem tak dobrá matka, jak bych chtěla, nemáme jistý, že je dokážeme dobře zajistit, nemůžu jim zajistit (stopro slíbit) harmonický domov, dokud budou potřebovat... a tak. Ale chtěla jsem, muž taky, tak je vlastně zcela sobecky máme.~d~ Sobectví plánování svobodnýho mateřství mi nepřijde tak do nebe volající, abych proti tomu mohla něco říct~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.