| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hani, cílem je zrušit to dané kojení - tj. zhruba 150-200g je asi tak průměr. Poté by už na zapití mělo mimčo dostat spíš vodu nebo čaj.
Kdybys pořád dokojovala, tak můžeš chodit i do školy o velké přestávce~t~. Svačinka se přece taky zapíjí~;).

Já myslím, že přirozeným selským rozumem poznáš, kdy má dítě dost, ne? Prostě zavře pusu a neotevře. Ale těch 150 - 200g jídla se dá považovat za plnou porci. U sváči je to 100g nebo třeba jogurt 125g atd.

Moje děti by si daly kojo po každém jídle, jenže to jaksi není cílem. Cílem je ubírat kojení tak, aby po tom roce věku 5 - 6 jídel (snídaně, sváča, oběd, sváča, někdy i pozdější sváča, večeře). Tj. dostat se na normální stravovací rytmu člověka. A nejlépe tak, aby mu to vydrželo celý život.

Lucka a školka. To je přesně to, co jsem ti kdysi psala, že u Hynka se to marodování skokem zlepšilo okolo 5. roku. Což přesně sedí! Prostě dozrála imunita. Mně čeká ještě minimálně rok marodění s Damíkem~Rv, chjo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.