| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hezkou neděli přeji!
Třešničko, vůbec bych si tím já osobně nelámala hlavu. Já jsem u obou holek začala mrkví... a až mi jedly v pohodě zeleninové příkrmy, tak jsem zaváděla ovocné a příp. s kefírem... Když dáš hodně brzy ovoce, tak opravdu riskuješ, že začne zeleninu odmítat. U nás obě jedly v pohodě - neznám, že by jíst nechtěly. Naopak chtěly to co jíme my ~:-D Poradit neumím, ale přiznám se, že jsem si už kolikrát říkala, že dřív ženy vychovaly děti intuitivně či dle sebe ~d~ a dnes jsme či jsou všechny ženy vystresované, aby to či ono neudělaly špatně a týká se to často i výchovy apod.

Jáji, auto nejlevnější není, to je pravda, ale musím říct, že je naprosto bombastické. Složili jsme se na něj s babičkami, tak nás to tolika nezatížilo :-) Tohle není za život Martinky první, takže to srovnání mám - tady je skvěle řešené ovládání - žádný jen drát, ale ten drát je potažený gumou; dobře je řešený i ten drát, který čouhá z auta a díky kterému je auto ovladatelné... jezdí krásně - holky se nemůžou dočkat, jestli nám vyjde ten náš domeček až napadne sníh a budou s autem řádit okolo domu a v létě pak s autem vyrazí k rybníku, který je nedaleko a auto bude plavat :-) Já jsem nejvíce zvědavá na to plavání :-)
Oslavu Martinky už máme za sebou, tak mi padl kámen ze srdce. Tento rok si prvně oslavu organizovala sama a dopadlo to málem dost bledě ~k~~8~ Domluvila 4 kamarádky. Jedna je cizozemní a její maminka ji na oslavy nepouští ~7~ a druhá zase zapomněla, že jde na svatbu a třetí ztratila pozvánku, tak to vypadalo, že nebude mít jak dát vědět, že chce přijít a to naše "telátko" jí řeklo, že ji má najít - že by jí mohla dát na mě telefonní číslo jí nějak nedošlo ~8~ Tak jsem na poslední chvíli obvolávala maminky, jestli někdo nemá telefon na tu holčičku ~8~ Nó snad oslava dopadla dobře! ~:-D
Tak a máme zase na půl roku klid - než přijdou Šárky narozeniny ~:-D



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.