| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj maminy jsem už sedm let se dvemi dětmi na mateřské jsem už totalně vyčerpaná , nenaplněná a porad ve stresu. Do toho ještě přibyly každodení bolesti hlavy a totální unava. Příjde mi že každy den nic nedělam jineho než doma uklízím , vařím, a dětem dělam taxika. ~q~To jeětě bydlíme na vesnici, kde bez auto člověk neuděla nic, kde rozvažím děti do školek na krozžky jezdim na nákupy atd, ve vesnici nikde nikdo žadné kamardky a vesnice pristehovalce moc nebere(spise se druzi rodaci). Manžel je v praci, pak prijde naji se, vykoupe se a sedne k pc a ja do vecera beham opet kolem detem ~b~ kdyz jsem mu rekla ze mi doma nepomuze s nicim tak mi bylo receno on chodi do prace ja mam deti. Nebo kdyz si postesknu ze mi je tu smutno , ze tu nemam budoucnost ze jak to budeme delat dal kdyz bych chtela do prace kdo bude rozvazet deti kdyz babicky nefunguji , tak jen odpovi ze si porad stezuju a jsem nespokojena . On tu mam rodinu , ja ji mam na druhem konci takze jsem tu jakoby sama sice manzel vydelava dost slusne, ale prijde mi od te doby co zacal vydelavat se stal z neho tak trochu sobec ~q~nic semnou neresi a uz jen rika fakta kde co jak bude ,,, pripadam si opravdu jak sluska a domaci putka taky nechci byt ~a~ spise nejde o radu ale spis si postezovat a vylit srdicko ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.