| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Třešničko, Prevenar vůbec neřeš, buzerovat tě budou jen kvůli Hexe.... no a když píše Jája, že měl Hynek mezi 1. a 2. dávkou pauzu 6 měsíců, tak bych byla úplně v klidu a oddálení se vůbec nebála. Přece nenecháš naočkovat dítě oslabené po 2 ATB a navíc když má bakterii stále v sobě. Třešni, už jsme o tom tady psaly, ač tvůj názor je rozumný, správný, tak se snadno necháš zmanipulovat okolím. Sama cítíš, že očkování by být nemělo, ale protože buzeruje doktorka, tak uvažuješ, že bys své dítě poskytla k očkování jen abys měla klid.... Třešni vzpamatuj se, používej svůj rozum a své city - je to tvoje dítě, ty za něj zodpovídáš. Jediné co dr. případně může (nemusí) je nahlásit tě na hygienu, že nespolupracuješ při očkování.... než dojde na setkání z hygienou bude třeba Davídek úplně v pořádku a bude schopný očkování.
No nebo můžeš použít odsuvnou výmluvu, že jste se setkali s neštovicemi a že jste v inkubační době - tj. 21 dní, tím získáš 3 týdny.

Já jsem sama zvědavá - na 5-ti leté se prý dává Hexa.... jenže my máme tu vakcínu, někde jsem myslím četla, že při vakcíně se nesmí očkovat, uvidíme jaký bude mít dr. názor, každopádně já jí očkovat nenechám. Nějak mám pocit, že kombinovat 2 různé "léky" které zasahují do imunity by nebylo dobré.
Navíc my jsme měli "narušený" ten očkovací kalendář už na začátku. S Hexou jsme začínaly

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.