| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já to teda nedokážu odhadnout....synové jsou dost nepředvádatelný....

kupuju vždy tak v půlce listopadu nebo na mikuláše, pokud se nikde neválí sníh...nyní bych je pro své děti nekoupila, neměla bych jistotu že jim vydrží...

mě se několikrát stalo, že boty koupené na Mikuláše jim v půlce února byli malý(školáci)

A jako batolata třeba dělali toto: půl listopadu 21 (s nadměrkem) v lednu jsem sháněla dokonce 23 a začátkem března běhal ve sněhu v jarních s ponožkou 24 nebo 25....
(a v tu dobu prostě zimní boty už nikdy ani nejsou)

To samé druhý....zimní boty jedno číslo rozhodně ne.....až někdy skoro v první třídě. proto nákup opravdu odkládám.

A je to cca 7-9let sníh ležel ještě v březnu a mrzlo a já sháněla po kamarádkách nějaké zimní boty,aby měl v čem chodit, v obchodech jaro a nízký....takže sice nerada dávám boty po někom,ale v tomto případě mi rpostě opět nic jinýho nezbylo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.