| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hani v těch 5 letech se očkuje proti zaškrtu,tetanusu,dávivému kašli a v závorce u toho je (DTaP) nějaká zkratka,ale hexavakcína to není,ta je v závorce od 13 týdne,pak měsíc po 1.dávce a pak 2 měsíce po 2.dávce a 4.dávka do 18 měsíců.Pak je od 15.měsíce 1.dávka (MMR) a 2.dávka (MMR) je mezi 21-25 měsícem.a a pak jsou ještě další očkování.Prostě hexa to není v těch pěti letech.ty jsou jen 4 dávky,teda podle očkovacího kalendáře.
Jinak od moji ségry byli na 5 letem očkování nedávno a měli to v místě pichu hodně oteklé a měli teploty.Nikdy prý takovou reakci na očkování neměli.Jako teploty měli,ale oteklé teda ne.Asi je to očkování docela brutus.

No dneska mě malý zase počůral jak jsem chytala moč.Na první výsledky si mám volat zítra,to jsou ty základní,ty by měly být na 100% dobré a na druhé v úterý a podle toho se uvidí.Doktorka říkala,že už opravdu překračuje,jsem ji totiž řekla,že je asi nutné dát tři hexavakcíny do jednoho roku,to je sice pravda,ale pokud už jednu dostal víc jak před dvěma měsíci,tak by se měla naočkovat už další,aby to mělo nějaký účinek no škoda mluvit.Jak to nebude dobré,řeknu ji svoje,radši mu necham třeba za dva měsíce tu první dávku opakovat,než aby ho měla očkovat ted,když tam má ještě bakterii.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.