| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pro mě žádné afrodiziakum u muže nejsou.

Daleko větší afrodiziakum pro mě je muž, který nemá problém s tím, že i já lovím, jestli ulovím víc nebo míň než on a který mě v tom podpoří a neháže mi klacky pod nohy.

Boháče typu Bakala nebo Kellner bych nechtěla ani zadarmo ~;) - myslím, že to s sebou nese i jinej způsob uvažování a na to já nejsem stavěná, myslím, že jak není dobrá nouze, tak není dobrá ani přežranost, kdy už v podstatě nemáš ani po čem toužit, protože si to můžeš bez problémů dovolit.

Zase na druhou stranu je pro mě limit, aby dotyčný uživil sám sebe, nedělal dluhy a nebyl línej - prostě snaha postarat se sám o sebe.

A zásadním limitem pro mě byla ochota podílet se na domácnosti a věcmi s ní spojenými, v zásadě rovným dílem. To neznamená, že by se ten "rovný díl" nemohl různě zmenšovat a zvětšovat podle naší momentální vytíženosti, ale chlapa, který by zahlásil "já lovím, tak ty se starej", jak to tu nastiňuje Monty, bych nepustila ani přes práh. To pro mě není člověk do nepohody a považuju to za OBROVSKÉ riziko (protože pokud by on lovit z jakéhokoli důvodu přestal, tak bych já jako starající se měla dost problém, navíc já se postarám, když je to potřeba, ale až zas takovej rajc to pro mě není).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.