| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nikdy nebyla správně cool, Memento jsem četla dřív, je trapné, že jsem si ho i koupila, abych se k němu mohla vracet a někdo z půjčujících si mi nevrátil...
V knihovně jsem si ho půjčovala už 4x...asi vypadám jako magor, co se to učí nazpaměť:)
Christiana ad My děti ze stanice ZOO mi spíš přišla kontraproduktivní.Mám ji v ložnici v knihovně a číst jsem mu jí zatím nedala.
Jak tu některé z Vás psaly, taky jsem k tomu měla víc než blízko, takže vím, jak je to strašně jednoduché. Běžně se u nás skladuje alkohol, cigarety, peníze, léky...kluk by byl asi lákavá a snadná kořist.
Myslím, že ve Fr/am Main v metru viděl spoustu těch lidí...já s ním jednám docela na férovku...
Překvapilo mě, že v Paříži v tom hnusném, špinavém metru jich bylo míň, než v Německu.
Stále hřeším na to, že s klukem chodíme na pizzu a že mi říká, že ho některá nechtěla. Je těžké být mámou a zároveň nej kamarádkou.
Každý si o něčem sní. Já třeba chci letět stíhačkou, stačila by Alca, nebo Jas 39, zbytečných 20.000,- to vyřeší...
Prd vím o čem sní to moje robě, když mi to neřekne...
Já to třeba říkám tomu mýmu...on to ví, a věřím, že mi to někdy i koupí. Tak se pořád mám na co těšit:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.