| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty

problem je mozna v tom, ze ty to tu podavas tak, jakobys nedelala kazdy vecer nic jineho, nez ze jsi chodila po divadlech a koncertech a batole nechavala hlidat. Ja nepredpokladam, ze to tak bylo (30x do mesice). Nicmene tak, jak to tu pises, tak to pusobi. Jde prece o tu miru. A to tu celou dobu pise Kudla, neni proste potreba jit z extremu do extremu. My si bez deti vyrazime radi, jen treba u tech kojencu to fakt neslo, protoze z lahve pit neumeli a intervaly byvaly tak po hodine. Ted, jak jsou vetsi, je to uz jine. Ja spis u tebe nechapu tu dovolenou, protoze na tu jezdime bez problemu s nimi, zatim jsme totiz nenasli misto, kam bychom sami chteli jit a s nimi by to neslo nebo kde by je to nebavilo (exoticke konciny, more, hory, kopce, muzea, prochazky po meste, jizda na koni, snorchlovani, atd). Pravda je, ze vystavy obrazu zas tak nebavi ani nas, a s divadlem je ten problem, ze zijeme v cizine a proste to "cizi" divadlo nas nijak netahne. Na koncert vyrazime bez nich (placene hlidani, zadne babicky tu jaksi nemame). Mezi detmi mame docela rozptyl (od 11 do 4 let), takze se vzdy musi nekdo prizpusobit, ale ten fakt, ze jsme na nasich docela dobrodruznych cestach vsichni spolu za to stoji. Btw, jela jsem jednou sama na dovcu na valeci dovolenou, deticky nechala doma tatinkovi, a sama jsem si uzivala 10 dni v Karibiku. Jasne byla to pohoda, cetla jsem si, plavala, plachtila - rada si to zase zopakuju, ale vzdy by to byla takova dovca pro mne navic, tu velkou hlavni dovolenou bych bez deti nechtela...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.