| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No nám zrovna dobrý olivovy olej došel jak naschvál a většinou ho kupujem v akci,moc ho nepoužíváme,mi olivovy smrdí nemůžu si pomoct,at je kvalitní či ne máme rádi sluneční olej,ale to mu asi do jídla nebylo vhodné mu dávat.
On mi té kaše když ji udělám řidší tak sní 80tku,ale spíš si zvykl na hustší konzistenci a spapá 45 ml a pak dokojuju,víc nedá zatím.dokojím a většinou stejně za 3 hodiny krmím znova.
No přestěhovat,to bych musela k Tomáškovi do pokojíku a to je přes troje dveře a jelikož mi zatím spí na bříšku,tak bych asi ani ten monitor neslyšela.Jinak než na bříšku mi v postýlce neusne,kdybych neměla monitor neriskuju to.V kočárku,když se jezdí spí na boku.Na zádech neusne vůbec.
Tomáška jsme z ložnice do pokojíku přestěhovali v roce a přesně v tu dobu jsem i rušila v postýlce monitor dechu.Jinak celou noc mi spal tak v 8 měsících.Každopádně v půl roce se budil jednou za noc a to ani neměl kaši,takže opravdu to na večerním jídle nezávisí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.