| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dovolila bych si nesouhlasit. Já si myslím, že práce je alfou a omegou. A je to vidět už od Manky příspěvku. Na pracovní neuspěch se pak nabaluje zbytek a věřím, že to člověka pak nakonec zcela pohltí, degraduje na 0.

Když nemám práci, jsem na pracáku, začínám o sobě pochybovat, pak už se smiřuji, že jsem k ničemu, apk se chovám, že jsem k ničemu. Je to špatně, ale takto to funguje. Mít šanci se realizovat znamená mít i jisté sebevědomí, přístup k vlastním penězům, které zabezpečí pocit jisté nezávislosti a od toho se odvíjí i vnitřní spokojenost.

Vždy před změnou práce jsem měla hrůzu, že další nenajdu a když jsem nenašla do týdne(stupidní žeáno) začala jsem hloupě uvažovat, proč mně nikdo nechce. Po roce hledání bych upadla do depresí. Naštěstí se vždy rychle zadařilo, ale upřímně chápu, co to s Mankou dělá. Podle mne slova útěchy nestačí. Vzpamatuje se jen tehdy, když bude jinými doceněna.

Němčina-dle mého to není tak růžové. Němčina skomírá, němčinářů je přehršel-jsem jedna z nich- a práce s NJ se najde, ale žádná sláva to není. S NJ pracuji, nicméně najít práci, kde je NJ bez AJ nebo RJ či FrJ nebylo snadné. Překlady jsou dobré, ale spíše jak přivýdělek.Ale něčím se začít musí....

~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.