| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rakkaus,
nevim, jestli kdyz nejis maso, jak jis omacky. Ale my taky u jidla s omackou vystacime s troskou masa, je tam spis pro ozdobu, i kdyz vim, ze puvodne to bylo obracene, tak mi stejne prijde zbytecne ho tam dat vic. A co vim, tak dalsi zminovane jidlo bylo rizoto, tam maso nemusi byt vubec, kdyz na to prijde, ale zase tam ho trochu nacpu pro lepsi pocit, nevim. Ja vlastne delam totwz, co bylo v te diskuzi, jen ta kurata mam dve, protoze je nas sest. Mam na dva dny polivku, z kostricek rizoto, kridla jako jedno tedple jidlo jen pro sebe a z prsou treba vydusim maso k bramborum s mrkvi nebo s jinou zeleninou a je tam jen trocha pro kazdeho, protoze zaklad je ta zelenina, nebo dvoje prsa, to mam dvakrat do wrapu pro vsechny a kdybych to udelala na paprice, tak taky bohate staci. No a ctyri stehna nam donedavna take stacila, kdyz se upekla, protoze holky stejne vic jak pulku nesnedly. A neni to o tom, ze nemam na vic, ale prijde mi proste zbytecne do techto jidel vic masa cpat.
Takze bez ohledu na predschozi diskuzi, jedno kure pro tri lidi na tyden mi pod hranici normalu neprijde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.