| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,ráda bych se podělila o svůj příběh.Jako milenka ženatého muže jsem prožila pěkně perné chvíle a vztah mě stál spoustu nervů a slz.S Vlastinem jsem byla celkově asi dva roky,poprvé dva měsíce,tehdy jsem to brala jako vztah-nevztah.Vše jsem ukončila po zjištění,že odjel se svojí manželkou a dvěma syny na dovolenou do Španělska.Vyloženě mě tahal za nos,tvrdil,že se rozvádí.Po roce jsme se setkali znova,opět začal začarovaný kruh,sem tam u mě přespal,najedl se,umyl...Jeho manželka se o nás dozvěděla a chtěla se se mnou sejít,což jsem odmítla,dnes lituju,že jsem se sní nesešla.Psala mě často sprosté sms,většinou ve chvílích,kdy Vlasta u mě nebyl,myslela,že je u mě a já zase myslela,že je doma u ženy.Často se stávalo,že mě i dva dny nebral telefon a neodepisoval na sms,poté se objevil,jakoby se nic nestalo,pořád se mě ptal jestli ho miluju,co jsem mu dobrého uvařila atd.Někdy za mnou přijel přímo z práce v monterkách(civil měl nějaký u mě),šel se okoupat a vzápětí mě oznámil,že něco důležitého má,že za hodinu přijede,oblékl si civil a pak jsem ho opět i dva,tři dny neviděla,tak to trvalo téměř rok,poté jsem poznala fajn kluka a pomalu jsme se oťukávali a já to s Vlastinem ukončila s tím,že mám přítele,ale s Radimem jsem zatím nechodila,hlava zatemělá Vlastinem mě bohužel dotáhla opět pod jeho manipulátorskou autoritu a já se s Radimem bez jediného vysvětlení přestala stýkat. Opět kolotoč lží,nadávek jeho manželky,která mě napsala,že mu sbalí věci a pošle je ke mě,bylo mě to jedno,syny měli dospělé a dle jeho slov měli manželství už nějakou dobu v rozkladu,chtěla jsem ho jen pro sebe.Někdy u mě byl i dva dny,znala jsem i jeho známé a už nás brali jako pár.Jednou měl jeho kamarád padesátku a Vlastin chtěl,ať mu upeču dort,jelikož ráda a myslím,že dobře peču,byla jsem nadšená.Suroviny jsem si obstarala se svých financí s tím,že mi to Vlastin zaplatí-jelikož byl podnikatel a já pracovala jen brigádně,tak jsem peněz neměla nazbyt.Dort jsem za dva dny zvládla,naprosto výstavní kousek.Nachystaná na oslavu.On se objevil ve dveřích,že zachvíli pro mě přijede,že tam ještě známému musí s něčím pomoct,dort nechal doma,čekala jsem hodinu,dvě...Nebral mi mobil a po chvíli ho raději vypnul úplně,připadala jsem si jako kráva.Tu noc se ve mě něco zlomilo,sbalila jsem mu jeho věci do dvou igelitek a pověsila je na kliku,snažil se mě asi týden uhánět,marně.Já už měla taky sbaleno,vrátila jsem se do svého rodného města,kde jsem si našla práci,přítele-teď už manžela a ve třiceti třech letech jsem začala pořádně žít a vím co je to štěstí.Ty necelé dva roky strávené s Vlastinem byl ztracený čas a když se na to podívám zpětně,mám na sebe strašnou zlost,že jsem byla tak naivní a trpělivá.Mimochodem,později jsem se dozvěděla,že jeho manželka peče dorty na zakázku a já nebyla jediná milenka,kromě mě,měl ještě další dvě,tak jsem pochopila,proč měl tak málo času,než navštívil všechny milenky.Lituju jeho ženu a nechápu,že se sním už dávno nerozvedla,jeho firma krachuje a je v dluzích,že by Boží mlýny?Láska je nevyspytatelná a každý je svého štěstí strůjcem,vím,že někdy muž opravdu odejde od manželky a vezme si milenku a já jsem moc ráda,že u mě to tak nebylo,mít takového manžela,to raději budu do smrti sama.Všem pevné nervy a hlavně tu pravou lásku :) Šárka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.