| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No dobře ti tak, chudák jeho první dítě a bývalky je mi upřímně líto. Ty i on jste dárečci k pohledání, aspoň že on se teď snaží pomoct a nekašle na svou první rodinu.

Taky mám čerstvou zkušenost, kdy ta druhá rozvrátila naší rodinu se dvěma malými dětmi. Samozřejmě beru to, že za to mohou oba a potom čím jsem si prošla za posledních 8 měsíců jim to přeji (a jen pro názornost, potrat v loňském roce a lži, následně oznámení bezdůvodného rozchodu po telefonu na Silvestra a já doma s malými a nemocnými dětmi, s tím že mi neumí dát co potřebuji, mlžení že v tom je někdo jiný, tak to se nepřiznal, následně jsme spolu pár měsíců spali, pak už jsem to odmítla, pak jsem si začala budovat vlastní život, našel se i nový přítel, ale pořád jsme bohužel museli bydlet spolu pár měsíců než se manžel odstěhoval a nastalo mi peklo ve formě sexuálního obtěžování, vynuceného styku a je těžké s tím cokoliv dělat. Naštěstí už jsme spolu jen formálně, odstěhoval se, o děti se zajímá minimálně a už proběhnul z mé iniciativy soud o děti a alimenty. No a jí balamutí o tom, že rozvod chce čas, že se musíme domluvit apod. blbiny). Časem prokouknou, že vše není tak jak si oba myslí a že polovina věcí je lež. Zatím jsem toho stále plná, ale je těžké zůstat se dvěma malými dětmi a trápit se tím, že s ní asi spal i v době, kdy jsem byla těhotná s druhou dcerou, jak dlouho to vlastně probíhalo, proč mi to nedokázal říct na rovinu, ale mlžit, hledat chyby jen u mě. No rozhodilo mě to dost a nejhorší je zůstat s těmi malými dětmi a vysvětlovat jim, že tatínek už nepřijde, protože se odstěhoval k té paní, kterou jim postupně představoval v rámci svých výletíků v minulosti. Zatím se občas o nás stará, tj. o dům, děti a já mu bránit rozhodně nebudu, nebudu mu to ulehčovat. Má v první řadě povinnost ke svým dětem a majetku, který není dořešen a je mi jedno, že jeho nová láska bude naštvaná. Ať je, je to její problém, měla s tím počítat a ne se pak divit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.