| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zrovna jsem volala doktorce ohledně té moči a podrobně se ji zeptala co to má Davídek za druh bakterie,takže má E-coli,ale né jednokmenovou jak měl na počátku,ale dvoukmenovou,tudíš když je tak malá,ma doktorka velké podezření na bakterii přenosem.Asi podle ní tu bakterii má někde na předkožce a základním rozboru se neobjeví a v kultivaci jo.Ptala jsem se ohledně té nefrologie a říkala mi,že kdyby měla důvod,napíše mi žádanku bez problému,ale podle ní všechna vyšetření jako moč zakladní,kultivace,ultrazvuk ledvin v pořádku,plní se pěkně močový měchýř,nejde zpátky prý moč,prostě ledviny ok a vše je udělané a oni by s ním na nefrologii nic víc neudělali u tak malého miminka.
Spíš si myslím i Hanka jak jsem s ní mluvila před chvílí,že doktorka má strach,že by mi dali prostě z nefrologie papír,že se nemá prcek očkovat a že nebude plnit svůj očkovací plán.Jiné řešení nás nenapadlo.
V pondělí budu odebírat základní moč,která už byla třikrát po sobě ok,takže bude znova to je jasné a doktorka bude mít lejstro pro zichr,že vše udělala a naočkuje ho.
Každopádně budu při nejhorším požadovat,když už ho bude chtít opravdu očkovat naočkovat první prevenarem je to menší zlo a hexu může dát až 14 dní po prevenaru,když to bude dávat zvlášt,tak budeme mít od toho humusu odstup.Snad na toto přistoupí,ale podle mě honí právě tu povinnou hexu.

Jájo prosímtě,má doktorka pravdu,že udělala vše nebo je ještě nějaké jiné vyšetření u tak malého miminka,které by udělali na nefrologii?

Ještě mi řekla,že je možnost udělat u něho cevkování a to si ona myslí,že bude mít čisté,protože má jakoby dvě bakterie e-coli,dva kmeny,já teda tomu moc nerozumím,ale řekla mi,že původně měl 10/9 e-coli v tom srpnu,když se to zjistilo,pak po prvních antibiotikách se snížila,ale byla prý uplně jiná,to nevím přesně název a ted tam má jakoby zase e-coli,ale dvoukmenovou,tudíš má podezření,že není ani v moči ani v trubici,ale na předkožce,která samozřejmě nejde nijak vyčistit.
Každopádně to cévkování je hodně velký risk,protože se hodně často stává,že se tam ta infekce zanese.Tak to mi vymluvila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.