| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No já zatím žádné imunostimulanty nechci, mám ten Wob a nemyslím, že je vhodné to kombinovat. Imunoru tu taky ještě pár mám.... možná i nějaký zbytek Luivacu.....
Ještě nevím co provedu s Láďou... co všechno může znamenat zvýšené (pomalu stoupající) IgA .... kolonoskopie, kardio, sono srdce, urologické vyšetření, markery na prostatu i jiné onkomarkery v pořádku..... fakt jsem zvědavá co Láďovi imunoložka vymyslí~d~. Navíc poslední dobou (ale tím myslím třeba tak rok, možná i dva) se cítí unavený. Jenže on opravdu může být unavený 16 h denně na nohou, když má volno, tak na něm visí Lucka, nebo dělá něco na zahradě.... odpočívat téměř neumí, ale pak kdykoliv si sedne večer k TV tak usne.... do postele ho ovšem nedostanu, takže si ničí záda na sedačce.
Vymyslela jsem mu taky Wob, nikdy ho neměl, tak ani nevím jak na něj bude fungovat..... jenže nevím jestli ho budu mít za tu výhodnou cenu, brala jsem ho pro sebe, pak pro bráchu, to už mi přišlo, že se kamarád netvářil, ale sehnal ho a pak jsem se ho ptala jestli ho můžu nabízet dál a že prý ne, že je to fakt jen pro dobré známé, že to pro něj taky není úplně jednoduché ho sehnat. No a dneska jsem vyrukovala s dalším pro Láďu... no tak pro Láďu teda prý to ještě zkusí, ale pak už mám konec..... a to jsem o něm uvažovala i pro Lucku pokud by nezabrala vakcína~f~. No ale tu budem počítám tak do prosince kapat, tak se pak uvidí, třeba když to nechám chvíli uležet ~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.