| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, tak dnes po rozhovoru s paní doktorkou z mělnické imunologie tu prokrucuji oči,tak paní doktorka se mi omlouvala, že s tím dalším odběrem taky nesouhlasí, ale že má nad sebou garanta ( takže ještě nemá pořádnou praxi) a ta paní garantka toto vyšetření chce, protože ten NOVÝ preparát,ještě s ním nemají moc zkušeností,....(nemusím pokračovat).. tak jsem jí řekla, že mi s další léčbou zásadně nesouhlasíme a už vůbec ne na jejich pracovišti, že v případě potřeby se obrátíme na Masarykovu nemocnici do Ústí nad Labem a ona: s tím pracovištěm vůbec nemám problém, to je skvělá volba..tak jsem se jí zeptala, že pokud tam bude objednání trvat zase třeba čtvrt roku, jestli to Honzíka zásadně ohrozí a ona: neee, ono mu v podstatě nic není, já si myslím, že ta imunita i časem dozraje sama, jen se vyhýbat větším kolektivům a neprovádět očkování živou vakcínou ( takže Priorix máme odložený na neurčito - což mi vůbec nevadí). Proboha, co to je, takže ona by mu píchala preparát, se kterým nemá zkušenosti a řekne mi ve druhé větě, že mu v podstatě nic není!!! Takže koupím probiotika na posílení imunity, stavím se tam pro nález, ten dám naší Dr., aby mu nedávala ten Priorix a zatím na to kašleme, případně se objednáme do UL, ale nebudeme na to chvátat. Tolik naše zdravotnictví. Musím říct, že celou dobu jsem z návštěvy té imunologie, kam nás nahnala kožařka, měla divný pocit, paní doktorka nejistá, nejdříve nechtěla brát krev vůbec, že stačí ty výsledky z jara, pak krev nabrala do 3 zkumavek na podskupiny, pak jsem s ní dohodla způsob léčby, čekalo se na sérum, několik dnů na to mi volala sestra, že další krev, to už jsem začala mít divný pocit, že tam neví pravá ruka, co dělá levá...opravdu vše promýšlet, konzultovat, co řekne jeden doktor, to neznamená, že je to pravda, fakt jsem otrávená, ale jsem ráda, že jsem ten divný pocit měla, bůhví co by mu zbytečně napíchali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.