| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chrys, nejprve určení dítěte do péče - to bylo snad rok a půl, protože otec vyžadoval střídavou péči přes to, že dcerka chtěla ke mně - tak se to vleklo, dělaly se naprosto zbytečné posudky a čekalo se, až se bude mít čeho soudce chytit. Mohla jsem říka, co jsem chtěla - nikdo na to nebral zřetel.

Následoval s patřičnou prodlevou rozvod - také ai 4-5 stání, protože druhá strana měla potřebu to "řešit". Byl tam návrh asi tak 20ti svědků, kteří k věci ani nemohli nic říci - z jednoduchého důvodu, většina jich o nás věděla jen z doslechu, nebyli u nás nikdy ani na kafi. Ale jako protahování dobré, ne? Soudkyně mu nakonec povolila jednoho a ten musel připustit, že se ke mně ex "nechoval vždy hezky".. takže mu byl k ničemu. Nyní - odvolání proti rozsudku. Důvod? Soudkyně se ex dostatečně nevěnovala a vše bylo prý jen formální.. takže další prodlužování. Doufám, že to již nyní bude potvrzeno a že mu nechají zaplatit mého právníka, protože to je neskutečné.

Mezitím - proběhl za mými zády prodej společného majetku a další přesunování.. které mi mělo zůstat utajeno. Bohužel jsem na to přišla.. Tak jsem to zneplatnila a zažalovala také - paralelně jede další soud - to se vleče také tak.

To nemá konec. Hodně dlouho trvá, než se začne soudit, a pak každé odročení je tak + další měsíc.. a mezitím jsou prázdniny.. to se nesoudí...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.