| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Obchodnik nijak, ale pristup obchodnika k reklamacim ovlivni zakaznika, zda se vrati ci nikoli k dalsim nakupum. Kdyz to vezmu konkretne ke Swarovskemu - pred cca tremi lety jsem u nich nakupovala kazdou chvili neco, libily se mi ty jejich 3D privesky na naramek, jeden stal bez par korun 2000,-, mam jich cca 20ks. Prestoze jsem je nosila vyhradne dle jejich doporuceni, na jejich naramku ci retizku, v doporucenem poctu, kaminky po kratke dobe vypadavaly. Nejdrive to nebyl problem, vymenili v ramci zaruky ihned kus za kus.
Po pul roce se zmenila jejich politika, zacali provozovat klasicke reklamacni tanecky, ve vysledku sice vymenili, ale byl to uz opruz. Co myslis, kupuju ty veci dal? Samozrejme, ze ne. Chapu, ze se ze mne na zadek neposadi, ale prisli o zakaznici, ktera tam kupovala pravidelne a uz nenakoupi. Navic mam dceru, ktera tyhle trpytivy blbosti miluje, nemela bych problem ji tam kupovat prubezne dalsi veci, ale takhle se na ne vykaslu a presedlala jsem na jine sperky, ktere vic vydrzi a kdyz jsem jednou reklamovala, absolutne nemeli problem a jeste se omlouvali, jako kdyby za to osobne mohly /prodavacky/.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.