| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky diky vsem za odpovedi. ... Od vcera nad tim skutecne premyslim, protoze poled na nej me opravdu sokoval. Financne mu pomahat nechci ani nahodou, penize ode me nedostane.misto matersky makam a penize utapm v jeho lemplovstvi. Ostatne doted kazdy mesic vyskoci neco... Ted napr. Tisic korun voda nedoplatek za spolecny dum, ktery mel uhradit vic jak pred rokem, byla to jeho platba,protoze voda byla psana na nej aosta mu chodila na stare tvale bydliste. V zasade je to stale kazdy mesic neco...
Pomoc jsem myslela treba tim, ze mu vyperu, protoze nema pracku, nebo odnesu oblek do cistirny.. Na druhou stranu si staci vzpomenout, ze do manzelstvi jsem sla s bytem napechovanym starozitnostma a odesla jsem s dluhama a bez ničeho a pul roku jsem spala na nafukovacim lehatku.
Jinak on ma pul cinzaku v Jicine, ktery podedil, takze to neni v sjm a na to nechce sahnout, jako pamatka na otce. V depresich myslim neni, je mu to proste jedno..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.