| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Magráto, pokud můžu, taky se přidám se svým názorem. Jsi mi blízká místem studia a sympatická názory, jsi jedna z mých oblíbených "rodinkářek" a tvou práci znám, na stejném serveru prodávám.
K sortimentu: capáčky jsou hezké, ale podobných prodejců je tam víc a cílová skupina podle mne není moc velká a často má omezený rozpočet, takže se asi nedají očekávat obrovské prodeje. Nemůžeš třeba vymyslet jiný střih či typ, aby ses odlišila?
Brože jsou zajímavé, ale zkusila bych v začátku vložit víc typů v různých stylech a vyprofilovat se až později, podle toho, co se ujme. Konkrétně ptáčků už je na tom serveru obrovské množství. Ten tukan je zajímavý, ale ta velikost mi přijde obrovská, beru brože jako zajímavý detail a ne aby to z oblečení na dálku křičelo, ale možná je to jen můj názor, protože oblíbení jelínci od Kamily jsou hodně velcí a jsou úspěšní.
Mincovky jsou podle mne poměrně zbytná věc a když lidi nemají peníze, kupují jen potřebné věci a drobnosti pro radost jdou stranou. Zkusila bych spíš opravdickou peněženku, kvalitně ušitou a zajímavou. Předpokládám, že kabelky mají vždycky šanci, tak možná by stálo za to něco zkusit.
Určitě bych v této fázi neinvestovala čas ani peníze do vlastní stránky! Sebekrásnější web je k ničemu, když ho nikdo nenajde. Tady na tebe přece jen víc lidí narazí při brouzdání, ale tvůj web nikdo nenajde, když ho nebude vyloženě hledat a hledat ho nebude, protože o něm nebude vědět. Úsilí bych spíš věnovala zviditelnění na stávajícím místě. Předpokládám, že pravidelně topuješ, to je opravdu znát, možná čas od času zkusit i F.show a určitě kampaně.
Jinak text profilu mne nijak neuráží, protože prostředí na F. je specifické a zákazníci různí, mnozí dávají přednost tomu, když o prodejci ví něco víc, než když je stručný, komisní a jde jen o obchod. To ahoj bych ale taky vynechala.
A ještě jedna drobnost pokud můžu, i když možná je to moje profesionální deformace: připadá mi, že usni víc sluší delší stehy, než ty drobné, co jsou třeba na tukanovi. A hlavně za každou cenu dbát na rovné stehy a střihy, i když chápu, že je to těžší než u látky, ale já bych prostě neutratila peníze za něco, na čem vidím nerovnost.

Jsi statečná, že ses tu tak dala všanc, přeju ti, aby se začalo dařit!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.