| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Napíšu ještě co kupuju často já, třeba tě něco inspiruje: zrovna tento týden hedvábné malované šály a šátky, hodně šperky. Brože nenosím, ale třeba sehnat sponu do vlasu která vypadá trochu luxusně nekovovou a větší na dlouhé vlasy je skoro nadliský úkol. Dřív to bývalo k mání na trzích, dřevěné i kožené, ale už jsou staré, a už dlouho se mi nic pořádného nepovedlo sehnat, ani na fleru v tomto segmentu nic moc není.

Ještě tak třeba nějaké zajímavé originální kabelky, to by mně možná zaujalo. Nebo pásky na míru, ty shání fakt blbě, mně konfekce často nesedí. A taky třeba nemůžu sehnat pásky pro děti v jejich věku je na trhu asi díra, na to co se prodává jsou hubení :))
A kabelky pro malé holčičky to by se také mohlo ujmout, ta moje jich už má asi milion, uvítala bych něco svěže originálního, ty hello kitty všude kam se podívám mně už lezou krkem, já bych jí další nějakou pěknou kabelku, batužek, tašku na kočárek koupila. Bylo by to originální :))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.