| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Semínko, tak to jsi dobrá, že jsi dokázala takhle podpořit kamarádku. A zvlášť, že jsi dokázala zabránit odnesení miminka. To jsem já sama za sebe v Motole nedokázala. Jinak je pravda, že v nemocnici musíš mít štěstí na doktory a situaci. Já jsem se samotným porodem byla spokojená, ale po porodu už tolik ne. Taky bych kvůli tomu při případném dalším těhotenství uvažovala o jiné porodnici než Motol. Při mém „štěstí“ bych ještě měla smůlu na nějakého „zasloužilého“ doktora, který by si chtěl dělat vše podle sebe.
Petřík nesnáší cokoliv pod svou hlavou, tedy kromě mé ruky :o))) No, jsem ráda, že jsme si kdysi koupili postel širokou 160 cm, rozhodovali jsme se mezi 140 a 160 :o)))) Tak do půlky mého těhotenství jsme spávali pod jednou malou peřinou, tak jsme opravdu větší postel nepotřebovali :o)))
Já se jdu podívat teď ve čtvrtek na tu naši lesní školku, uvidíme, co na to Petřík.
Dneska ale dostal rýmu, tak snad se z toho brzy vyhrabe. V úterý jsem si chtěla popovídat s majitelkou Montessori školky, tak to budu muset odložit. Asi ho zkusím přihlásit na Montessori pracovny, abych viděla, jak se na to bude tvářit. Jenže tam bude muset někdy manžel, protože to je v den, co chodím do práce a tomu se tam děsně nechce, zrovna teď jsme o tom hodili řeč :o(

Minonk, tak to máte krásné vyhlídky, když se vám ten baráček už tak blíží.
A jak jste dopadli v té školce? Zvládnul to Daník?

Já jsem teď tak nadšená, že je letos parádní podzim. Včera jsme jeli na výlet do Mníšku a příští víkend asi sjedeme na chat, ač je už zazimovaná :o)))) Však na jeden den to je taky dobrý, aspo%n jí zkontrolujeme a na oběd si zajdeme do sousední vesnice.

Včera jsem se chystala na cvičení, konečně jsem se k něčemu dokopala a ono nakonec odpadlo. Uááá. Takhle mi hází klacky pod nohy :o)))) Potřebuju se dát konečně trochu fyzicky dohromady. No, hold to musím zase zkusit jinde někdy příště. Tohle bylo cvičení, které je jednou za měsíc – dvouhodinová sestava na záda. Ale koukala jsem, že na Andělu je v neděli v podvečer jóga zaměřená na záda a ještě pro začátečníky, tak se tam chci zkusit poptat, že bych tam třeba příští týden zašla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.