| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no hele, to musíte sami, ale dobře to zvažte.. dojezdová vzdálenost do PRahy 2 hodiny je docela v pohodě na to, aby ses mohla stýkat s rodinou a přáteli.. nebude to denně, to je jasné, ale často to být může.. Praha je sice velkoměsto, kde "nic není problém", bydlím na relativně malém městě a ledasco mě tu štve.. třeba tebou zmiňovaná Olomouc )manželovo rodiště) by mě taky nevadilo...
před X lety jsme stáli na podobném rozcestí - odjet do Kanady z tetě, práce zajištěná pro manžela, já bych se musela nějak vtěstnat někam... nebo zůstat.. já AJ v té době neuměla ani slovo a hlavně, stejně jako ty jsme si neuměla představit, že nebudu blízko svých sourozenců... teď jsem jim sice na blízku, ale co je mi to platné, když jsme všichni 3 tak zaneprázdněni, že se navštěvujeme stejně jen sporadicky? neměli jsme děti, byli jsme mladí, hned po škole... neodjeli jsme a nejspíš jsme udělali velikou chybu (ano, za toto se stavím já, mě se fakt odjet nechtělo za velkou louži)...
teď už tam místo jisté manžel nemá, máme 2 děti a třetí chvilku před narozením, teď už to půjde velice těžko se někam odstěhovat... alezase v rámci republiky? nevím teda na jakou stranu je ta vaše nabídka, jaká je tam situace s platy, prací, atd... já když to vidím na té Moravě, jsem ráda tady kde jsem... ale jsiou chvíle, kdy bych blahobyt velkých ěmst a těsné blízkosti Prahy velmi ráda vyměnila za "venkov"... a do Prahy jet na návštěvu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.