| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Srnka21, odstěhovala jsem se s manželem z Prahy do místa (kde on bydlela jako malý), kde jsem NIKOHO neznala, za život jsem tam asi 5x šla po městě cestou na dovču s našima....

Já jsem celkem potulný člověk, za život jsem se stěhovala nekolikrát...nyní bydlím právě od toho okamžiku nejdelší dobu na jednom místě~t~~t~(před 5lety mě chytaly nápady, že by jsme se měli stěhovat), protože už tu bydlíme moc dlouho....

Pravda NIKoho jsem tu neznala po nástupu do jiné práce jsem měla aspoň kolegy.
Po té co přišli děti....díky koj., plavču a pískovišti jsem si udělala nejvíc známých....s kterýma se stýkáme.

JAsně neměla jsem hlídání ani babičky za zadkem...(jde to, někdy hůř, jindy líp,ale jde)děti se mnou chodili všude. Jinak to neuškodilo, naopak...

PAk je problém auto, pokud máte jedno a manžel odjede do práce....tak jsi nahraná...pokud zrovna někam potřebuješ,ale pořád je tu BUS či vlak.

NA nákup dojdeš i pěšky.
A ty ostatní věci...no ono by se to srovnalo, časem, nebylo by to hned. Jenže to je o té trpělivosti....chvilku počkat. A nemít vše hned...třeba ty kamarádya známé.

Kdyby za mnou přišel manžel , že se někam stěhujeme, tak bych mu na to ai kývla a těšila se.

Jinak tady někdo říkal, že v Praze je mlha...ha ha ha....kdykoliv tam manžel jede služebně, je tam slunečno~d~ a o 3C víc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.