| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano to jsou, v jednom z nich jsem i par let zila. Deti jsou tam nevychovane a obtezuji sve okoli, coz ja fakt nechci, aby moje deti byli takove. Taky si nemyslim, ze fyz. tresty se daji deti prinutit k uposlechnuti, ale kdyz selze vse ostatni, tak to proste zkusim. Ostatne i tady na diskusi je dost tech, ktere pisi, ze to na jejich deti nefunguje, ale i tech, kteri pisi, ze funguje. Jde jen o to zjistit, co na urcite konkretni dite plati a o miru, ktera je efektivni. Kdyz nekdo reze dite denne, tak ono ani nevi za co. Kdyz placne jednou za pul roku, tak pochopi, ze to uz hodne prehnalo, kdyz se rodic uchyli i k tomuto. Ale jak vidim kolem sebe, proti placani jsou hlavne ti, kteri maji deti s kterymi se da domluvit. Ja jsem byla taky takova, ale uz zacinam postupne menit nazor. Mozna za mesic napisu, ze jsem jim jednu lupla a bylo to k nicemu, mozna napisu opak. Proste jsem se jenom zamyslela jestli fyz. trest zkusit v pripade, kdyz nic jineho nepomaha.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.