| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

O víkendu mě hodně bolelo v krku (opravdu síla, podobně jako při angíně), ale podařilo se mi to zahnat ATB sprejem Bioparox, který zabral skoro hned. Teď už nic nebolí, ale zůstal mi od té doby divný pocit v krku zhruba v oblasti ohryzku. Prostě jako bych uvnitř něco měla, malého a tvrdého co tam nepatří a tlačí. Není to bolestivé, akorát hodně nepříjemné, špatně se mi polyká a pořád to tam cítím (i v klidu, mimo polykání). Občas mě z toho i natahuje na zvracení. Co to může být? Přejde to samo, až se úplně přeléčím tím Bioparoxem, nebo budu muset vyrazit k dr? Setkala jste se s tím některá? Je to fakt hnusné :-© A ráda bych se toho co nejdřív zbavila. Díky za rady.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.