| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Deniso tak u starsiho jsem pocitala nekdy od dvou let, protoze uz me fakt nebavilo porad rvat, takze on si zvyknul uz vedel co nasleduje po kterem cisle a bylo to. A to je "nestandartni" dite. Ale vis co pokud nejvic zlobi, kdyz jsou spolu, tak je problem v necem uplne jinem, navic ty mas doma holku a kluka? Prijde mi, ze u deti opacneho pohlavi v tom bude jeste nejaky zakopany pes. Protoze kazdy kdo ma deti stejneho pohlavi, tak je vychvaluje do nebes, jaky jsou to partaci. To se o detech opacneho pohlavi proste rict neda. Maji kazdy uplne jine mysleni :-). Navic to mladsi se snazi vyrovnat starsimu.

Ja nejcasteji zakazuji PC, nectu pohadku, nedostane neco dobreho k jidlu co mu fakt chutna. Ono to chce deti naucit, ze nic neni samozrejmost ani to, ze s nima jdes na kolo.

Co se chovani v obchode tyce, tak osobne si myslim, ze na deti to tam pusobi hrozne rusive, zvuky, vsude spousta veci, tolik vjemu a chovaji se tak jak se chovaji. Mam dite s adhd a sama vim, co ho dokaze vykolejit. Ja jako dospela jsem po hodine v krame uplne vyflusana psychicky z toho neprijemneho hluku, vzduchu atd. A jak to pak musi pusobit na deti. Navic pokud ti mala nechodi do skolky, tak je mi jasny co to je za opruz. Zkusila bych ji soupnout treba do nejakeho klubu, aby se trosicku unavila, mela jine podnety. Protoze takhle je socialne nevybita a potom treba provokuje toho starsiho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.