| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, nechci tě zklamat, ale fyzicke tresty u nás také moc nepomáhají, a opatrně s nimi. Oni si z tebe také vezmou příklad a začnou se třeba trestat.
Mám dva kluky dvojčata, vím o čem mluvíš. Je to peklo. Někdy to tam nazývám, pořád v sobě, nebezpečné situace (i když jsou v tomhle rozumní). Musí být oba najedení, napití, odpočinutí. Dva hladový, unavení - nemám šanci, jen se perou. Někdy mám naprosto hodné děti, někdy nezvladatelné, hlavně, když se jejich "kočkování" někdo cizí zasměje a nějak ho, třeba v dobré vůli, ocení. Konečná.
Pomáhá kromě toho najezení, napití, odpočinutí, zklidnit sebe a dělat věci pomalu. Jo uděláš toho minimum, ale je to dobré na tvoje nervy.
Pak se hodně snažím využívat příležitosti, aby si to oni spolu, jsme si to spolu užívaly. Aby viděly výhody, co spolu můžou dělat atd.
Někdy je nechám dělat spiklence proti mně. Schovají se mi, apod.
Dokáží si spolu hezky hrát, ale znám to, o čem píšeš. Takže vím, že je to strašně náročné.
Ještě rada k hřišti. Máme jasný trest, zlobíš, nebude dnes večer pohádka. Dodržuji to (snažím se), takže vědí, že to platí. A např. odchod z hřiště by mi na tohle jasně fungoval. Odcházím počítám do tří, kdo nejde je bez pohádky.
Ale např. na zklidnění dvou kluků co se kočkují, strkají, běží o život-jasně, že jeden strčí druhého k výtahu to nepomáhá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.