| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Volila bych jednoznačně 2. Byla jsem v podobné situaci a vzhledem ke třem dětem jsem spočítala dojíždění na 12 let. Dojíždíme cca 6 kilometrů, necelých 15 minut. Teď je první dítě ve třetí a druhé v první třídě a rozhodně nelituju, rozdíl ve školách je prostě znát. Dojíždění mě ani tak moc nevadí, odvezeme do školy, kousek odtud byla školka a tam už se dalo nechat auto a frčet do práce MHD. Ale samozřejmě to stojí peníze - znamená to pečovat o dvě auta a platit benzín. Ranní škrábání v zimě je taky paráda. Kamarády ze školy si občas vyzvedneme z družiny a odvezeme nebo se vídají o víkendech. Doma mají zase děti ze sousedství.
Dcera už ve druhé třídě jela cca 3x sama domů autobusem, dělá okružní jízdu půl hodiny. Je zodpovědná, moc se o ní nebojím, ale bojí se ona a moc se jí samotné nechce. Naštěstí se nám podařilo zkoordinovat aktivity tak, že letos vyzvedávám oba najednou. Dnes jsem se jí ptala, jestli by zítra zvládli přijet s bráchou autobusem, že by mohli být dřív doma, kde bude babička. A nechtělo se jí, raději bude čekat v družině, až jí budu moct vyzvednou. Tak jsem zvědavá, kdy začnou jezdit sami. Kluk je ale pošuk. Takhle jednou výjimečně by byl opatrný, ale pokud by jezdil domů sám pravidelně, tak bych se bála.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.