| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Budulínci, tak jistě, že to může být klidně i náhoda, nebo ten posun ve vývoji, nevím, ale myslela jsem to tak, že vynechání ze stravy lepek, nebo omezení mléka, tak to není nějaká dieta, ale prostě úprava jídelníčku.
A taky jasně, že když dítě bude závislé n rohlících, tak mu ho nebudu brát, zase tak drasticky jsem to nemyslela.
No ale u nás jsem přesvědčena, že ta strava má hodně velký vliv. Syn má hodně omezený jídelníček a jí opravdu málo. Nevím, jestli proto s námi o to víc stravu psychiatr řeší, ale vzpomínám si, že to byl jeden z hlavních bodů, který nám vštěpoval. A to, že mají autíci problémy se střevama, to je hodně časté.
Pokud syn má své dny, že nejí nic, jen pečivo, tak to na jeho chování poznám. A třeba jídlo zahuštěné moukou mi prostě nejí, ale je toho spousta....To samé jsem měla s mlékem, když jsme museli vysadit, tak bala změna v chování, naštěstí syn to mlíko tolik nevyžaduje, má jen období.
Takže myslím, že pokud zakladatelka má možnost vyzkoušet vypustit mléko a lepek, tak proč ne, nikomu tím neublíží, právě naopak, není to nikterak zdravá poživatina.
Taky mi dr řekla, že ač se nám to nezdá, tak dítě pozná, co mu dělá zle.
No a taky mi jako důkaz toho, že hodně je ze stravy a vůbec z nezdravého životního stylu stačí to, že dříve tolik autíků nebylo a to je bohužel realita.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.