| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marru, juva, juva... Kéž by to nebylo nic vážného. My jsme si s močí užili, ale tohle fakt nevím. Nevím, jaký význam tam má ta bílkovina. Laicky bych do malé cpala čisticí čaje, ať ty hnusy z ní odejdou, co nejdříve a přesně jak píšeš - budila bych na čůrání, ať se jí ta moč nehromadí a nebují jí tam bakterie.
A taky bych se přiklonila k vyšetření na nefru a možná i imunologii - viz moje zkušenosti.
Ty teď někdy nastupuješ do práce, viď?~6~ Máš pro malou hlídání? To jsou vždycky nervy, živě si to vybavuji~Rv. Myslím na vás a držím palečky, co to jde!!!

Jinak ano, my jsme chtěli třetí dítě, resp. já chtěla vždy "víc" dětí, manžel chtěl 4~;). Ale v kombinaci s našimi problémy jsou i ti dva kluci asi zázrak. Každodpádně když manžel zvládl léčbu a mohl vysadit léky, tak jsme si řekli, že ještě máme pár let času, tak to zkusíme. Vyšlo to brzo (snad 3 m), jen se to hrozně komplikuje.

Mandel, díky, čekala jsem takovou odpověď a pohladila mě po duši~x~. Protože jinak jsem psychicky v háji~n~. Po dvou dnech klidu se opět vrátilo nárazově krvácení a teď krvavé špinění - a to jsem ty dva dny ležela celé dny jak placka (manžel byl doma a dělal full servis). Přesto po dvou dnech klidu krev! To ležení (a tím myslím fakt ležení, ne jen klidový režim) mě totálně deptá.

Loruš, placentu mi hlídají kvůli raynaudovi. To mívám i víc ultrazvuků, zda se vytváří, jak a kde, cca od 12tt do 16tt. U Hynka to bylo OK, u Damíka začala hodně dole, ale vytáhla se.
Jinak teď jak jsi to napsala, tak ANO - to je podle mě klidový režim. Já už jsem si 14 dní neumyla ani hrnek, nejtěžší, co jsem zvedla byl půllitrový hrnek vody, úklid, vaření atd., vše obstarává manžel, takže myslím, že mám luxusní klidový režim. Jen přemýšlím, jestli to právě přiměřeně týdnu těhu (9tt) není přehnané~d~.

Třešničko, přiznám se, že už si nepamatuji, kolik kaše jsem dávala a jak to vyšlo cenově. Pro mě bylo důležité, že je to zdravé, bez přidaných hnusů a klukům to chutnalo~;).
Ještě mě napadlo - pije Davídek něco přes den, myslím vodu, čaj...? Já jsem kluky po jídle dokojovala jen krátce, pak už jsem jim na žízeň-zapití, dávala vodu, mnohdy i po lžičkách (láhev neznali). Ale záleží, čeho chceš docílit. Jestli zrušit kojení a nebo, aby Davídek měl větší mléčnou dávku - to bych ho klidně dokojovala dál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.