| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj,
Jájo, držím palečky co můžu

Marru, se tady nějak rozšiřují močové problémy.... doufám, že to u vás nebude nic vážného. Jak už bylo napsáno - budila bych, aby ta moč nebyla v močáku dlouho a aby se bakterie průběžně vyplachovala.

Na měření Plusoptixem chodím s Luckou už od 1 roku pravidelně zhruba 1x za rok.... cenu ani nevím, asi něco jak psala Jája. Ale pojišťovna mi to tedy neproplácí - se musím podívat jestli nemáme nějaké programy na prevenci~d~.
Teď navíc ještě zkoušely otáčet písmeno E, někdy v dubnu jsme byly navíc na očním, tam jí tak zkoušely E a teď v září na 5-ti leté prohlídce taky.

Janino, jsem ráda, že jste s Justusem dopadli vlastně docela dobře ~x~

Lucka pije především vodu, čaj nemusí doteďka. Teda zrovna dneska si ho dala, ale to je fakt spíš vyjímka. Občas si tedy poprosí o šťávu nebo džus, ale třeb a včera chtěla k obědu šťávu, 2x se napila a zbytek jsem večer vylévala, přitom co má vodu v lahvi od Kubíka (co si nosí i na ven) tak tu vypila všechnu.

ani nevím jestli jsem psala - Lucka měla laryngitidu, takže jsme byli týden v Praze a pak jak bylo nádherné počasí jsme odjeli na chalupu. takže už jsme víc jak 14 dní na chalupě. Teď se sice počasí zkazilo, ale dnes a zítra tu vydržíme a v pátek přijede zase Láďa a už to tady pobalíme a už sem asi moc jezdit nebudem.

Láďa má IgA zase o kousek vyšší, tak mu imunoložka napíše žádanku na CT plic. Prostě pomalu, ale jistě mu ta hodnota pořád leze nahoru - začínal někde 4,23 a už má 5,1.... leze to pomalu - teď v lednu 5,0, v červnu 5,07 a teď 5,1
loro, co by nechala vyšetřit?
kolonoskopie negativní, sono břicha negativní, urologické vyšetření OK, na kardiu byl a měl i sono srdce, štítná žláza negativní... z plicního měl jen RTG, tak mu právě teď vymyslela CT plic a ještě panoramatický snímek zubů.....
no a dál už fakt neví ani dr.
.... no teda pokud bude vše zase negativní, tak ona asi něco vymyslí

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.