| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jájo taky na tebe myslím,at dopadne ultrazvuk dobře.Držím pěsti co můžu.

Holky včera i dneska malý pije čajík,dva druhy fenyklového mu nechutnaly,nevypil nic,ale malinový od hippu od 5 měsíce mu evidentně chutná,takže většinou hodinu po dokojení mu dám napít.Vodu jsem zkoušela už dávno a nechtěl.~Rv

Daníku to je mi líto,že takto trpí malý zánětem dutin a nic nezabírá,bobiš malý.

No já taky čekám,co u Tomáška z toho vyleze.Včera přišel ze školky,evidentně tam zase nespal,tak byl unavený večer teplota přes 38,tak dostal nurofen sirup,za půl hodiny jsem šla k němu do pokoje,byl celý zpocený,tak jsem ho převlíkla a dneska ráno měl zase teplotu přes 38.Evidentně se tělo nějaké nemoci brání,ale nevím jaké,krk a uzliny se zdají být v pořádku.No uvídím do zítra jestli bude mít večer a ráno zase teplotu,tak s ním zajedu k doktorce.

S těma očičkama.S Tomáškem jsme byli na očním v roce a půl,protože jednu dobu kolem roka šilhal,do kukátka se dívat tehda nechtěl,ale dvou kontrolách šilhat přestal.No a Davídek nedávno šilhal strašně hodně,jsem říkala,to se snad ani po půl roce upravit nemůže a má 6,5 měsíce a už skoro vůbec nešilhá,takže se to upravuje,každopádně jestli bude v lednu ještě šilhat zajedu s ním na oční taky,at se to řeší.


Marru ach ty učitelky,když mají něco dělat navíc tak jsou z toho jen problémy,taky má moje sestra s tím zkušenost.~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.