| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemohu říct, že to beru jako víru...prostě pro mě to tak je.
Protože jak říkáš - nač by jinak lidský život byl, kdyby se člověk jen jedenkrát narodil, "užil si" a skončil...i kdyby sama duše žila dál někde jinde, jak se říká v křesťanství.
Pokud máme duši a já ji mám :-), pak je potřeba, aby i zde byla nějaká evoluce - vývoj k dokonalešímu, uvědomělejšímu, lepšímu...abych stačila nabrat zkušenosti, z čeho čerpat, uvažovat, zažívat...a na to jeden lidský život nemůže stačit.

Pro mne je smrt jen jako večer, usnutí...a začíná se tam, kde jsme přestali.
Ale, a to mi přijde důležité, je dobré to minulé z předchozího "dně" nezjišťovat násilně. Kdyby Bůh chtěl, abychom si to pamatovali, tu paměť by nám nechal...ale má to svůj důvod, abychom žili tady a teď, nezatíženi minulým, tím, co se už nedá změnit.
Je ale pravda, že to, co se dělo, zůstává v podvědomí uvnitř a ovlivňuje to naše chování, naše reakce (fobie, strachy a úzkosti bez zjevných příčin)...a vlastně tlačí nás to, abychom se chovali a jednali stále lépe a lépe...
Občas jde někdo na regresi - a zůstane jakoby uvězněn v minulosti...a místo, aby žil dneškem, zůstává ve vědomí připoután tam...navíc někdy mozek předvede pouhopouhý film, iluzi...i když princip problému toho člověka v něm může být nalezen a může to pomoci pochopit svoje touhy, reakce, strachy...a změnit je. Anebo taky ne, nebo naopak.

Zjistila jsi, co jsi zjistila a použij to ke svému prospěchu...ale neupínej se k tomu, jestli ti mohu radit...může to být pravda i nemusí...použij z toho jen věci ke svému růstu a prospěchu ~x~.
Náš svět je postaven na iluzích, a nejsou všechny věci tak, jak se zdají být...a i ti nejmoudřejší lidi na Zemi se mohou plést ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.