| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No pruser je, kdyz clovek rad dela vsechny ty veci, na ktery je levej. Ja jsem naprosto nemuzikalni a pritom hrozne rada zpivam, jenze falesne, takze v sboru me porad presupovali zepredu dozadu a dostrany, jen aby me bylo co nejmene slyset, az jsem jim to usnadnila a prestala dochazet uplne, rada hraju na nastroj, ale nikdo se mnou zadne teleso neutvori. Hrozne rada tancim, ale jsem naproste drevo, takze ackoli se mnou chodili nekdy na gymplu postupne hned dva zavodni tanecnici, tak takcovat se mnou nesli nikdy. Na mem maturitaku proste normalne ten kluk rekl hele pockej chvili, ja si zatancuju, a sel alespon na jedno kolo s nakou znamou, ktyerou si mohl nejak prehazovat nad hlavou ci co. Nejhorsi na tom je, ze ja se nedam odradit, a porad se nekam seru, a pak si tam pripadam naprosto nemozne a jsem ze svy neschopnosti frustrovana. Pritom vetsina lidi, ktery znam, kdyz uz jsou z ty zakladky venku a nemusej se pred tridou ztrapnovat falesnym zpevem nebo delat na znamky kotrmelce, tak od toho maji do smrti klid.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.