| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mne v jednu chvíli plne docvaklo to, co každý ví, že do hrobu si žádné své dovednosti vycizelované k dokonalosti nevezmu, že je tudíž blbost soustředit se na dosažení dokonalosti v nečem , či obecně že je blbost zaměřit se výhradně na ten cíl - NAučit se, ale že příjemné je to UČIT se, zkoušet, nebrat to tak smrtelně vážně - přestalo mne odrazovat, že při něměckých nepravidelných slovech do tří minut usnu, nebo že slovíčko, který tři tejdny nevidím, zapomenu, nebo v AJ mi prostě nevadí se učit věci, který nikdy nepoužiju, jen tak pro ně samé. Dřív mi to vadilo a hodně jsem posuzovala poměr úsilí/výsledek .
Ted jsem na tom tak, že kdybych měla zvažovat to, zda se do nečeho pustím, optikou úsilí/výsledek , tak se jdu rovnou picnout, protože s rostoucím opotřebením telěsným i mentálním, unavou a tak je prostě lepší po výsledcích ani nepátrat a učební úsilí považovat za formu relaxace

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.