| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám podobnou zkušenost, jen s tím, že nebyl ženatý, pouze zadaný s malým dítětem, ale já jsem to vůbec netušila...taky skoro rok. Byl z velmi vzdáleného města. Přišla jsem na to až 2 měsíce po tom co mě opustil, že má rodinu. Bohužel jsem taky otěhotněla :( Určitě tušíte, jak se ten bezcharakterní, prolhanej hajzl zachoval...
Přítelkyně mu na mě přišla a on mě ze dne na den přestal znát. Jeden den miluji tě jako žádnou jinou a dál se neozval :) A to jsem kvůli němu zařizovala bydlení, nechala práci v zahraničí "u ledu"...Bylo to loni, těsně před vánoci..byl to hnus...skoro měsíc jsem jen zvracela a nevycházela mezi lidi..
V lednu jsem zjistila, že jsem v tom...telefon mi nebral, na sms nereagoval..Pak mi přišel anonym o tom jak to vlastně s ním celou dobu bylo a v tom anonymu stálo i jméno jeho přítelkyně..Napsala jsem jí vše, ať se to někomu líbí nebo ne..co já bych dala za to, kdyby mi o něm někdo řekl co je to zač..protože žít s lhářem není život, ale jedna velká lež a život letí..
Také byl ve mě velký boj nechat si to nebo ne, ale myslím, že zvítězil rozum. Dívat se na dítě, které milujete a vidět v něm podobu toho koho nenávidíte musí být hrozně těžké..Dneska nelituji..mám skvělou práci, jezdím po světě a na muže jsem nezanevřela, čemuž se sama sobě divím ~t~ Věřím, že někde je pro mě báječný muž, který mě nebude obelhávat a zahrávat si s city a láskou..A totéž chci poradit všem: Potkáte-li prolhaného sobeckého šmejda, prchejte děti neděti. Jaký vzor v takovém člověku ty děti budou mít? ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.