| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Angreštová, zakouzli, zjev se a zachraň toto téma :-) .
Už jsem podle Tvého doporučení zkusila cvičně upéct bílé pracny. Šly luxusně z formiček, ale zdají se být trochu tvrdý, tak předpokládám, že se rozleží a zodpovědně je skladuju v jemně netěsnící dóze v lednici, aby nenachytaly plísně. Uvidím, jestli dožijou do Vánoc nebo budou předčasně sežrány.
Letos jsem začala s těmito pracnami už včera, byť s odporem takhle brzo, ale školka, kroužky a škola vyžadujou na svoje besídky donést cukroví už kolem 12.-15. prosince, což mě nutí péct všechno o dva týdny dřív a celkově mě to štve, protože tenhle trend považuju za velmi nesympatický. Navíc se mi děti cpou na těchto akcích cukrovím pomalu celej prosinec a na Štědrý den už mi o něj doma skoro nestojí. Roztahovat takhle dětem slavení Vánoc do celýho prosince považuju za fakt ničení Vánoc dětem, zkažený těšení na cukroví a vůbec se mi takový rozplizlý slavení Vánoc nelíbí, ale učitelky a vedoucí z kroužků na moje protesty neslyší. U kamarádek ve školách a kroužcích jejich dětí je to taky tak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.