| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj holky.
Vidím,že se tady debatuje o pohádkách a počítači.
Tomášek je počítačem zatím nepolíbený a doufám,že to ještě dlouho tak bude.
Add pohádky ráno před školkou nebo o víkendu má v televizi animáček,on se kouká jen chvíli a pak si stejně hraje,takže televizi moc nevnímá.Večer mu pouštím smíchov,protože tam má oblíbené scooby doo a pak po scooby doo se dívá na barandově na mrnousky a jde spát.
Jinak samozřejmě nedívá se jenom na tyto pohádky,máme jich spoustu na dvd,které mu pouštím průběžně většinou vyhrává cars,doba ledová,příšerky s.r.o.atd.poslední dobou i kniha džunglí.

No dneska mám Tomáška doma.tento týden tam byl jen středa,čtvrtek.Minulý čtvrtek kašlal,tak jsem si ho nechala od čtvtka do uterý tohoto týdne doma.Ted ve středu ho něco zacpalo,lítal celé dva dny kakat i 5x denně nic nevykadí anebo jen malý bobek,přitom jí plno ovoce,tak jsme zkusili sušené švestky,učitelka si stězovala ve čtvrtek,že s ním musí lítat na záchod a on nic.Že máme jít s ním k doktorce.No doktorce jsem volala a doporučila mi koupit lactulozu sirup a to zabralo.Během dvou hodin se pořádně vykakal sice na několikrát,ale už né bobky.Tak snad už bude líp.Ještě to nikdy neměl.Přitom sladkého nejí tolik jak jiné děti,opravdu nevím co ho zatvrdilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.